چطور مخاطبین خودتان را مجذوب کنید؟

چطور مخاطبین خودتان را مجذوب کنید؟

هر خواننده ای روزهای خوب و بد دارد. اما ، هدف هر سوپر استار یا خواننده ای که به دنبال کسب شهرت است، این است که حتی در روزهای بد خودش هم بتواند عملکرد خوبی داشته باشد. کلاس آنلاین

وقتی که صدای شما به مشکل بخورد، واقعا این کار دشوار می شود. شاید حتی مشکلات دیگری سر راه شما قرار داشته باشد اما در هر صورت شما باید اجرای خودتان را ارائه کنید. در واقع زندگی یک خواننده به این صورت است!

خب وقتی که شما هنوز خودتان سردرگم هستید چطور می خواهید روی صحنه اجرای خوبی داشته باشید؟ شما باید چند حقه در آستین خودتان داشته باشید. نگران نباشید، ما در این مقاله می خواهیم به شما کمک کنیم. من سه دهه است که در این زمینه فعال هستم و راهکارهای خوبی را برای رفع این چنین مشکلات در چنته دارم. در کنار راهکارهای مختلفی که تا الان برای سلامت صدای شما به شما آموزش داده ام، اگر شما چند نکته دیگر را بدانید که بتوانید مخاطبین خودتان را مجذوب کنید، قطعا به شما به عنوان یک خواننده کمک می کند. شاید به سادگی چیزی که به نظر می رسد نباشد، به خصوص اگر مانند بیشتر خواننده ها شما یک درون گرا باشد. بله! بیشتر خواننده ها درون گرا هستند. به همین دلیل آن ها می توانند شعر های بسیار قوی بنویسند که با احساسات شما ارتباط داشته باشد. اما وقتی که شما روی صحنه هستید، باید از خودتان انرژی نشان دهید.

اما اجرا کردن قرار نیست باب میل شما باشد! بلکه باید باب میل مخاطبین باشد.  برای این که هر شب بتوانید با انرژی باشید، نباید بر روی عالی بودن تمرکز کنید بلکه فقط باید در زمان حال باشید ، و خودتان را وقف مخاطبین خودتان کنید.

آواز آنلاین
1- مخاطبین به انرژی شما واکنش نشان می دهند، پس آن را روشن کنید

گاهی اوقات وقتی که شما اجرا می کنید، باید کسی جز خودتان باشید. حتی اگر شما با مشکلات درونی رو به رو هستید، یا شاید مثلا بیمار هستید، باید باز هم اجرای خودتان را ارائه کنید .خبر خوب این است که مخاطبین شما بیشتر به انرژی شما واکنش نشان می دهند نه به جلوه موسیقیایی شما. همه کاری که شما باید انجام دهید این است که انرژی خودتان را به آنها بدهید و متوجه می شوید که آن ها هم نسبت به شما انرژی می دهند. مخاطبین وقتی از طرف شما انرژی دریافت کنند قطعا به شما انرژی میدهند.


2- کاری کنید احساس خاص بودن داشته باشند

حتی وقتی که مخاطبین شما به دیدن شما می آیند، شاید واقعا موضوع دیدن شما نباشد! آن ها می خواهند از ارتباط خودشان با شما تجربه خوبی به دست بیاورند. این یک فرصت خیلی خوب است که بتوانید با آن ها ارتباط برقرار کنید. نسبت به آن ها خوش رفتار باشید و از شهر آن ها صحبت کنید و در رابطه با ملاقات شهر یا خود آن ها  خوشحال هستید. شما در واقع باید تمرکز خودتان را مخاطبین خودتان بگذارید. این کار نه تنها باعث می شود ارتباط معنی داری با آن ها داشته باشید، بلکه حتی باعث می شود که فشار زیادی از روی شما برداشته شود و بتوانید اجرای خوبی داشته باشید.


3- آهنگ ها را به آن ها اختصاص دهید

هر کسی دوست دارد که احساس خاص بودن داشته باشد. هر طرفداری دوست دارد که احساس مهم بودن داشته باشد. شما باید وقت بگذارید و به این فکر کنید که آن ها دوست دارند چه آهنگ هایی به آن ها تقدیم شود و علت آن را هم بدانید. سپس باید همیشه در کنسرت های خودتان این کار را انجام دهید. حتی می توانید بر اساس روحیه، رخدادهای فعلی و یا تاریخچه ای که مثلا از یک شهر می دانید، آهنگ های خاصی را به آن ها تقدیم کنید.


4- احساسات خودتان را به اشتراک بگذارید

اولین چیزی که باعث می شود مخاطب به طرف شما بیاید، خود شما هستید! در نتیجه شما باید احساسات خودتان را با آن ها به اشتراک بگذارید. در صورتی که بتوانید این کار را انجام دهید، مخاطبین شما نیز به شما احساس می دهند و همین موضوع باعث می شود که ارتباط  خوبی بین شما و آن ها ایجاد شود. افراد بر اساس آن چه ارائه می کنید با شما ارتباط بر قرار می کنند. افراد هیچ وقت گفته های شما را به یاد نخواهند داشت، بلکه احساسی که در آن ها ایجاد کرده اید را به یاد خواهند داشت.


5- همراه مخاطبین بخوانید

هیچ چیزی مانند همراهی مخاطبین با خواننده روی آن ها تاثیر خوب ایجاد نمی کند. شما می توانید از یکی از آهنگ های معروف خودتان یا مثلا قسمت ترجیع بند آهنگ استفاده کنید و میکروفون را به سمت مخاطبین بگیرید تا آن ها بتوانند با شما آهنگ را بخوانند و در نتیجه آن ها می توانند در اجرای آهنگ مشارکت داشته باشند. حتی می توانید قبل از اجرای آهنگ قسمت مد نظر را با آن ها تمرین کنید.

کلاس آموزش آواز آنلاین

Top
لطفا امتیاز دهید: